Lifestyle

Nga makinat lukzose e deri tek skenat e nxehta që kushtojnë, kjo është jeta e të rinjve të pasur të Rusisë (Foto)

11:01 | 17 July 2017 | Autori: Infokusi

Jo vetëm për të rinjtë e Dubait duket të jetë festë çdo ditë. Tashmë, janë të rinjtë e Rusisë ata që sfidojnë hapur të pasurit e vendit më të vizituar.

Ndoshta nuk jua merr mendja se në vendin ku duket të ketë rregulla mjaft strikte, të rinjtë mos të pyesin dhe të tregojnë në  rrjetet sociale gjithçka kanë.

“Fëmijët e pasur të Rusisë e adhurojnë të tregojnë se si i harxhojnë paratë e prindërve në gjërat luksoze”, shkruan një prej mediave ruse, teksa publikon dhe fotot.

Që nga makinat luksoze të djemve, bizhuteritë dhe skenat e nxehta të vajzave, kjo është jeta si në përralla e këtyre të rinjve.

Të tjera