Rozë

Noizy i bën koment epik Rihannës…(FOTO)

15:18 | 19 May 2017

Noizy është një ndër reperët më të pëlqyer në vend.

Ai sot ka habitur fansat e tij me një koment të cilin i’a ka bërë këngëtares me famë botrore Rihanna.
Noizy përveç që i pëlqen të gjitha fotot e saj, ai ka lënë dhe një koment “Nuse”.

E si duket Noizy dëshiron një nuse si Rihhana, pse jooo.