Rozë

Noizy midis Prishtine (FOTO)

23:51 | 17 July 2017 | Autori: Infokusi

Reperi nga Shqipëria, Noizy po qëndron në Kosovë.

Kësaj radhe agjenda e tij ka të bëj me promovimin e projektit të tij më të ri #100Kile.

Ai është takuar në një nga lokalet e Prishtinës me biznismenin Rrahim Pacolli dhe ky i fundit edhe e ka publikuar një fotografi me reperin nga Shqipëria, transmeton Infokusi.com

Edhe Noizy në profilin e tij në Instagram ka njoftuar fansat e tij se sonte do të përformoj në Prishtinë.

“Sonte Midis Prishtines qysh bone po Plakoo 👻 #100Kile #AK47 #Duplex”, ka shkruar Noizy.

Ndryshe kujtojmë se Noizy apo grupi i tij OTR nuk i kanë punët mirë me grupin tjetër BabaStars dikur me emrin “Baba Records”./Infokusi.com

Të tjera