Sport

⚽️ Zyrtare: Publikohet orari i ndeshjeve gjysmëfinale (Foto)

13:18 | 21 April 2017
rrrr

UEFA ka publikuar orarin e dy ndeshjeve gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

Ndeshje mes Real Madridit dhe Atleticos do të luhet me 2 maj nga ora 20:45. Kurse, ndeshje mes Monacos dhe Juventusi do të zhvillohet me 3 maj, në të njëjtën orë, shkruan Express.

Kurse ,Juventusi ndeshjen e kthimit me Monacon do ta luaj 9 maj, derisa një ditë më vonë do të luhet edhe loja e kthimit mes Atleticos dhe Realit.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)