Sport

⚽️Kështu i bën gati UEFA goglat për shortin e gjysmëfinales (Video)

11:17 | 21 April 2017
ytytr

UEFA tashmë ka bërë përgatitjet për shortin e gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve dhe Europa Lëngues. Shorti do të tëriqet në ora 12:00.

Në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve janë kualifikuar këto ekipe: Real Madrid, Atletico Madrid, Monaco dhe Juventus.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Kurse, në gjysmëfinale të Europa League janë kualifikuar këto skuadra: Manchester Untied, Celta Vigo, Ajax dhe Lyon.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)