Siguri

⚽️Kjo është renditja aktuale në Ligën e Parë (FOTO)

18:05 | 08 April 2017
lliiii

Sot janë zhvilluar gjashtë ndeshje të xhiros 21 të Ligës së Parë. Flamurtari me fitore ndaj Kosovës së Prishtinës përforcon pozitën e parë, derisa hapa para kanë bërë edhe Vllaznia, Dukagjini dhe 2 Korriku. /Gazeta Sheshi/

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)
Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)