Siguri

⚽️Ky është premtimi i madh i “Dardanëve” për Kosovën

18:12 | 14 March 2017
darrrr

Në kualifikimet historike të Përfaqësueses së Kosovës për Botërorin e Rusisë, përkrahja nga tifozët ka qenë masovike pothuajse në të gjitha duelet ndonëse rezutatet nuk kanë qenë shumë të kënaqëshme.

Mirëpo, pavarësisht kësaj, tifozët, “Dardanët” kanë premtuar se gjithmonë do t’i qëndrojnë besnik Kosovës.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

“Pavarësisht edhe rezultateve, ‘Dardanët’ do t’i qëndrojnë gjithmonë besnik Kosovës. Ne besojmë fuqishëm edhe në skuadrën që kemi”, është shprehur zyrtari i këtij tifo-grupi, Lorik Berisha, shkruan Gazetasheshi.com.

Ndërkohë, ai beson fuqishëm se Kosova do ta befasojë Islandën më 24 mars në Shkoër.

“Besojmë që do të triumfojmë ndaj Islandës”, përfundoi Berisha.

Kosova dhe Islanda luajnë në Shkodër, teksa interesimi për këtë ndeshje pritet të jetë i madh.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)