Sport

⚽️LIVE: Feronikeli – Hajvalia

14:54 | 21 April 2017
ferrw4

Feronikeli dhe Hajvalia e hapin xhiron 27 të Vala Superligës.

Sfida që luhet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas ka rëndësi vetëm për vendasit që ende shpresojnë në titull, derisa mysafirët ka kohë që janë përshëndetur me elitën.

Vazhdoni leximin nën reklamë ...

Loading...

Feronikeli – Hajvalia

Formacionet zyrtare:

Feronikeli: Maloku, Doshlaku, Shala, Gërbeshi, Limani, Shabani, Zhdrella, Maliqi, Osmani, Jashanica, Hoxha

Hajvalia: Miftari, Leci, Tabaku, Rashiti, Dulahu, Avdullahu, Vitia, Haliti, Ramadani, Rashiti, Pajaziti

Gjyqtarë: Raci, Berisha, Kabashi, Isufi

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)
Loading...