Sport

⚽️Rashica transferohet në Serie A (Foto)

13:23 | 21 April 2017
eer

Milot Rashica, mesfushori i Kosovës dhe Vitesses, gjatë verës mund të transferohet në Napoli.

Sipas Calciomercato.com, drejtuesit e Napolit vazhdojnë të interesohen për mesfushorin vushtrrias, Milot Rashicën.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Ekipi nga Serie A e sheh yllin e Kosovës si pasardhës të Jose Callejónit, i cili mund të largohet nga skuadra në fund të sezonit, përcjell Express.

Rashica, i cili po shkëlqen në Holandë, ka kontratë me Vitessesn deri në verën e viti 2020, përcjell Express.

Por, më herët është raportuar se për Rashicën interesim ka shfaqur edhe Roma e Lazio

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)