Sport

⚽️Vdesin mbi 30 tifozë të Man Utd (FOTO)

15:08 | 21 April 2017
54

Mbi 30 tifozë të Manchester United kanë vdekur pas një problemi elektrik në ambientin ku ishin duke e shikuar ndeshjen kundër Anderlechtit.

Ngjarja e tmerrshme ka ndodhur në Nigeri, gjatë ballafaqimit mes Manchester United dhe Anderlecht në çerekfinalen e Europa League.

Vazhdoni leximin nën reklamë ...

Loading...

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)
Loading...