Siguri

⚽️Zyrtare: Ky është formacioni i Feronikelit ndaj Llapit – FOTO

11:02 | 08 March 2017
fero

Afrim Tovërlani, zakonisht në seancën e fundit stërvitore e cakton formacionin me të cilin ai do të luaj. Dhe formacioni që e përgatiti për ndeshjën me Llapin përbëhej prej këtyre 11-të, lojtarëve, raporton skuadra nga drenasi në Facebook.

1.Faton Maloku, vazhdon ta ketë besimin e të parit në portën e Feronikelit.
2. Fidan Gërbeshi
3. Ahmet Haliti
4. Lulzim Doshlaku
5. Ardian Limani, e bëjnë vijen e fundit në mbrojtje
6. Behar Maliqi, riktheht pas dy ndeshjeve munges, ndaj Llapit në kupë dhe Trepçës në ligë.
7. Bujar Shabani
8. Mark Milicaj, në mesfushë.
9. Blerand Kurtishaj, rikthehet po ashtu pas dy ndeshjeve mungese në pranver
10. Abu Kamara, e mbyllë vijen e sulmit.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Më këtë formacion “TOKI”, si duket i ka dhënë rëndesi çdo reparti.

af

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)