Auto&Tech

10 veturat me interierin më të mirë për vitin 2017 [FOTO]

11:53 | 19 April 2017
mini-countryman-2017-1600-ae_1492595259-9713227

Kur shihni një veturë në rrugë, është pjesa e jashtme që merr vëmendjen tuaj, por shoferi dhe pasagjerët janë ata që shijojnë pamjen e interierit të një veture.

Express sjell në vazhdim 10 veturat me interierin më të mirë për vitin 2017 të cilat janë përzgjedhur nga WardsAuto.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Alfa Romeo Giulia

Bentley Bentayga

Buick LaCrosse

Honda CR-V

Lexus LC 500

Lincoln Continental

Maserati Levante

Mazda CX-9

Mini Countryman

Subaru Impreza

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)