Sport

Afrim Muçiqi nuk është më nënkryetar i Prishtinës, ja arsyeja!

23:04 | 11 January 2017
afrim-mu-ccedil-iqi-shpjegon-situat-euml-n-n-euml-fc-prishtin-euml-pas-dor-euml-heqjes-s-euml-krasniqit_hd-780x439

Afrim Muçiqi nuk do të jetë më nënkryetar i klubit të futbollit, Prishtina, shkruan Infokusi.com.

Në Kuvendin Zgjedhor që është mbajtur sonte në mbrëmje, nënkryetar janë zgjedhur, Ahmet Kurtolli dhe Ismet Begolli.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Ndërkaq, Afrim Muçiqi do të jetë anëtarë i Bordit, por është ngarkuar edhe me pozitën e përgjegjësit për të gjitha aktivitetet sportive të klubit të futbollit Prishtina.

Kështu thuhet në njoftimin për media të klubit të Prishtinës./Infokusi.com/

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)