Lajme

Aksident në Prizren, lëndohen tre persona

15:03 | 21 April 2017
aksident-n-euml-prizren-nj-euml-i-vdekur-hd-1200x630_1492778961-4886352

Të enjten në rrugën “Ismajl Kryeziu”në Prizren, një person duke lëvizur me veturën “VW Passat” nga mos përshtatja e shpejtësisë së lëvizjes me kushtet e rrugës ka goditur veturën “Opel Zafira” që drejtohej nga viktima mashkull. Me ç’rast janë lënduar tre persona.

“Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar tre pasagjer meshkuj K-Shqiptar dhe kanë pranuar tretman mjekësor në spitalin e Prizrenit dhe më pas janë liruar”- thuhet në raportin ditor të policisë.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)