Lajme

Aksident i rëndë në autostradën ‘Ibrahim Rugova’ (Video)

18:26 | 21 April 2017
screen-18.24.32[21.04.2017]

Në autostradën ‘Ibrahim Rugova’, afër Prizrenit, ka ndodhur një aksident, ku një kamion është rrokullisur, duke kaluar në anën tjetër të autostradës.

Në pamjet që ka siguruar Gazeta Express nga një lexues, shihet se vozitësin e kamionit e kanë nxjerrë nga brenda një ekip që mësohet të kenë qenë futbollistët veteranë të KF KEK’ut.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Akoma nuk dihen shkaqet e aksidentit dhe nëse ka pasur të lënduar.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)