Rozë

Ana Kabashi në lidhje me producentin e famshëm kosovar (Foto)

11:12 | 11 January 2017
ana-kabashi-780x439

Rrallëherë është i pranishëm në mediat rozë për jetën private, por më shumë flitet për punën dhe hitet që krijon për estradën shqiptare.

Por, së fundi producenti i njohur kosovar ka ndryshuar statusin privat prej ‘single’ në lidhje.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Telegrafi ka arrit të siguroj edhe një fotografi të çiftit më të ri të skenës muzikore teksa Graniti shihet duke përqafuar Anën.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)