Lajme

Arrestohet me një sasi droge një person në Gjilan   

10:21 | 12 January 2017
policia-1531_1877

Policia e Kosovës të mërkurën ka arrestuar një person në Gjilan i cili dyshohet se merrej me shitje të  lënëve narkotike. Polica ka njoftuar sot se të i dyshuari kanë gjetur një sasi të lëndës narkotike të llojit marihuanë, shkruan portali ‘Infokusi.com’.

Me urdhër të prokurorit të arrestuarit i është caktuar masa e mbajtjes në paraburgim.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

“Rr. Skënderbeu, Gjilan, më 11.01.2017-01:00h. Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar pasi që gjatë kontrollit tek i njëjti është gjetur dhe konfiskuar një sasi substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, shkruan në njoftimin e Policisë së Kosovës. /INFOKUSI

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)