Lifestyle

Arti i ri i thonjve të 2017-ës është vërtet mbresëlënës (Video)

15:25 | 11 January 2017
fillim_1484137899-3773183

Me siguri e mbani mend trendy-n e thonjve pasqyrë që u bë viral në vitin 2016?

 Tani, ka një tendencë të re që vjen nga arti korean i thonjve dhe që pritet të jetë një prej tendencave që do të pushtojnë 2017-ën.

Manikyristja nga Koreja e Jugut, Eunkyung Park, themeluese e Unistella Salon, ka krijuar një trend të ri të thonjve që shkëlqejnë: diamond nails (thonj diamanti). Siç mund ta shihni, asgjë nuk e konkurron në këto video.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Park shpjegon se teknika për të pasur thonj të tillë është pak a shumë e ngjashme me thonjtë pasqyrë. Shikoni më poshtë mënyrën se si të keni të tillë thonj këtë pranverë.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)