Rozë

Aurela Hoxha i kundërpërgjigjet Roza Latit pas deklaratave të saj (Foto)

11:34 | 21 April 2017
Screenshot_2-83-650x358-1

Moderatorja shqiptare Roza Lati ka shpërthyer me kritika ndaj Aurela Hoxhës.

Ajo e ofendoi shumë atë duke e quajtur si femër me operacione të tepërta plastike, madje tha se Rozi nuk është si Aurela që ta çoj i dashuri në Maldive, shkruan lajmi.net

Vazhdoni leximin nën reklamë ...

Loading...

Pas këtyre deklaratave, në mënyrë indirekte, ka reaguar Aurela.

Ajo në Instagram ka hedhur foto të bëra në Maldive dhe me këto gjëra i ka treguar Rozës dy gjëra:

E para, se ka linja seksi trupore përkundër deklaratave se ajo ka operacione plastike dhe e dyta që ka kaluar mjaft mirë në këtë vend, sado zili që ka Roza!

screenshot_5

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)
Loading...