Ekonomi

Babadimri i kaltër (FOTO)

18:23 | 28 December 2016
15741249_10154910649204357_7940972275361566646_n

Drejtori i Telekomit të Kosovës, Agron Mustafa bashkë me artistët e grupit “Stupcat”kanë shpërndarë dhurata për fëmijët.

Me një performancë artistike, stupcat bashkë me drejtorin Mustafa kanë hequr dilemat për ekzistencën e babadimrit.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Ata kanë thënë se babadimri ekziston por se nuk është ai me rroba të kuqe por babadimri i vërtetë mbanë ngjyrën e kaltërt e të bardhë të operatorit VALA.

Me këtë rast  Stupcat kanë bërë publik edhe anëtarin më të ri të grupit të Stupcave dhe ai është Agron Mustafa, babadimri i VALA-s.

Drejtori Menaxhues i Telekomit të Kosovës, Agron Mustafa, ka prezantuar konceptin e ri të marketingut që Vala do të ndërmarrë në vazhdim.

Ai tha se kanë vendosur të jenë me më të dashurit tanë, fëmijët “dhe me të gjithë ju”.

“Javën e kaluar i kemi dhënë rreth 1 milion dhurata, ku kemi marrë edhe shumë komplimente për një veprim të tillë, tha Mustafa.

“E Sot kemi vendosur që t’i gëzojmë fëmijët për këtë fundvit, për këto festa dhe t’iu bëjmë me dije se Vala është e imja e ‘Stupcave’ e juaja dhe e gjithë Kosovës”, ka thënë Mustafa.

15785485_1307128916014326_145598071_o 15778564_1307128946014323_1935124224_o 15748101_1307128932680991_571599402_o 15741249_10154910649204357_7940972275361566646_n

vala1

vala2

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)