Sport

Barcelona fiton 5% nga përforcimi i ri i Milanit (FOTO)

10:27 | 12 January 2017
barca
Barcelona mund të përfitojë 5 për qind të shumës nga vlera e transferimit të mesfushorit Gerard Deulofeu nga Everton në Milan.

Gerard Deulofeu pritet të transferohet në Milan, gjatë këtij afati kalimtar të janarit.

Por, nga transferimi i tij në San Siro do të përfitojë edhe ish skuadra e tij, Barcelona.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Everton është i gatshëm të negociojë kalimin e Deulfoeu në Milan.

Por, “Mundo Deportivo” raporton se Barcelona dhe Everton kanë marrëveshje që klubi katalan të përfitojë 5 për qind nga vlera e shitjes së tij, përcjell “lajmi.net”.

Andaj, Barcelona është duke e përcjell ngjarjen me kujdes.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)