Sport

Befasi, befasi: Kampioni i Ligës së Dytë transferon dy lojtarë të Dritës (FOTO)

15:54 | 11 January 2017
14572821_1756390451290743_615643870152990949_n

Bahkimi nga Koretini, që garon në Ligën e Dytë të Kosovës, ka transferuar dy lojtarë nga Val Superliga.

Sipas njoftimit të tyre, ata kanë transferuar Florent Byqmetin dhe Arlind Shaqirin e Dritës së Gjilanit, transmeton Gazeta Olle.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Kampioni vjeshtor i kësaj lige (Grupi B), ka paralajmëruar edhe ardhje tjera.

koretinii

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)