Rozë

Bleona me një foto seksi nga shtrati, paralajmëron diçka të re (Foto)

10:10 | 11 January 2017
Bleona-Qereti-Gazetablic-595x478

Këngëtarja dhe aktorja e cila është në përgatitje e sipër edhe të një filmi tjetër, ajo sigurisht gjen kohe edhe për pak argëtim nga shtrati i saj

Këngëtarja deri më tani ishte në kërkim të fatit, të gjysmës së saj, por ajo nëpërmjet publikimit të kësaj fotografie ka treguar se nuk është gjysmë.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Apo ka dashur të thotë se pavarësisht pse ende se ka gjet gjysmën e saj, ajo ndihet e plotë. Ky është mbishkrimi i Bleonës:

“Unë nuk jam duke kërkuar gjysmën time, unë nuk jam gjysmë”./Kosovarja/

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)