Auto&Tech

Burrit i shpërthen në duar iPhone 7 (Foto/Video)

12:20 | 11 January 2017
t_1484118836-7001023

Kamerat e sigurisë të instaluara në një dyqan, kanë filmuar momentin kur një burri i eksplodon në duar telefoni iPhone 7 duke u përfshirë gjithë hapësira nga zjarri.

Videoja e publikuar në YouTube dhe Flyheight.com, shfaq momentin kur dy burra derisa po qëndronin të ulur, shpërthen telefoni duke ua futur frikën në palcë, transmeton Telegrafi.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Ende nuk dihet nëse burri që po mbante në dorë telefonin ka pësuar ndonjë lëndim serioz, apo thjesht ka shpëtuar i frikësuar.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)