Siguri

Coutinho mposht Neymarin, fiton një çmim të madh

14:33 | 31 December 2016
cou

Coutinho është futbollisti brazilian më i mirë që luan në Evropë.

Futbollisti i Liverpoolit, Philippe Coutinho ka mposhtur Neymarin për të fituar çmimin Samba Gold 2016, si lojtari brazilian më i mirë që luan në Evropë.

Coutinho këtë çmim e ka fituar pas paraqitjeve fantastike me Liverpoolin dhe Kombëtaren braziliane.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Kujtojmë se në të kaluarën këtë çmim e kanë fituar edhe lojtarët si Leite Kaka, Thiago Silva dhe Neymar.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)