Sport

Drenica planifikon të nis përgatitjet të enjten, por ja sa paga ua ka borxh lojtarëve

17:16 | 11 January 2017
15895280_1207715372597472_7740178314602372084_n

Drenica ka planifikuar që të nis përgatitjet për stinorin pranveror të enjten në mesditë, shkruan Infokusi.com.

Por, në grumbullimin e parë mund të ketë edhe mungesa të mëdha nëse nuk kryhen një pjesë e obligimeve ndaj futbollistëve.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Sipas burimeve të Infoksi.com, kryesia e klubit ua ka nga dy paga borxh futbollistëve, pagën e nëntorit dhe të dhjetorit.

Kryesia ka premtuar që të enjten do të kryhet pagesa e një page në mënyrë që të nisin përgatitjet.

Në të kundërtën nëse nuk kryhet pagesa, atëherë futbollistët kryesor sidomos nga qytet tjera pritet ta bojkotojnë stërvitjen e parë./Infokusi.com/

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)