Sport

Drita mund të mbetet pa lojtarin kryesor (FOTO)

14:10 | 05 June 2016
ssssssssssssssssssssssssss

Erdin Hashani nuk ka vendosur nëse do të jetë pjesë e Dritës edhe sezonin e ardhshëm.

Futbollisti prishtinas e mbylli këtë edicion të vështirë me gjilanasit, me të cilët e siguroi mbijetesën pas ndeshjes së barazhit dhe ishte finalist i Kupës së Kosovës. “Nuk kam vendosur ende asgjë se ku do të jem edicionin e ardhshëm.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Pas gjithë kësaj ngarkese të cilën e kam pasur, dua që fillimisht të pushoj dhe më pas të vendosi”, deklaroi Hashani për “Zërin”.

13343129_1335071333173772_2122975573268439116_n

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)