Rozë

Dyshja e njohur e skenës kosovare haptazi e pranojnë lidhjen e tyre (FOTO)

17:41 | 11 January 2017
auto_gj1477239878-650x301

Janë apo nuk janë në lidhje!

Kjo është pyetja që i ka mbushur faqet rozë në portalet shqiptare. Fjala është për reperin Gjiko dhe prezantuesen Elita Rudi të cilët tashmë përmes fotove kanë deklaruar se janë në lidhje, shkruan lajmi.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Dyshja përsëri kanë hedhur fotografi në rrjetin social Instagram ku shihet se janë në të njëjtin vend.

Përderisa Gjiko i jepte veturës së tij, ishte Elita ajo që qëndronte prapa me sajë dhe i dashuri i saj po e tërhiqte sajën me veturë.

Ky është rasti, kur fotoja flet sa 1000 fjalë!

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)