Sport

E ëndërrojnë Inter e Juventus, transferohet në Milan? (FOTO)

09:46 | 12 January 2017
mil
Inter, Milan dhe Juventus kërkojnë të njëjtin futbollist.

Inter dhe Juventus tashmë një kohë të gjatë kanë shprehur interesim për transferimin e mesfushorit të Paris Saint-Germain, Marco Verratti.

Por, mediat italiane raportojnë se garës i është bashkuar edhe rivali i tyre i madh nga Serie A, Milan, përcjell “lajmi.net”.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

“Rossonerët” planifikojnë të bëjnë investime të mëdha në ekip pas përfundimit të procesit të shitjes së klubit.

Dhe, Verratti është një prej objektivave të mëdha.

 

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)