Auto&Tech

E mahnitshme: Shihni si montohet një makinë “Mercedez Benz” (Video)

11:58 | 19 December 2016
mercedes-1-e1482148548250-780x439

Njëra prej kompanive më të mëdha në botë të prodhimit të “Mercedes Benz” me anë të një video ka treguar se si prodhohet dhe montohet me anë të një video një makinë e këtij tipi.

Tip i makinës në fjalë gjatë prodhimit është Mercedes S – Class.

Për më shumë shikojeni videon.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)