Kuzhina

Ëmbëlsirë e shpejt dhe e shijshme me banane

10:39 | 10 January 2017
1521405-650-1461580097-shutterstock_406114849-780x439

Përbërësit:

– Pesë banane

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

– 100 gramë çokollatë

– Karamele të vogla me ngjyra

Përgatitja:

Preni bananet dhe shkrijeni çokollatën në një tas, pastaj futni copët e bananes në çokollatë.

Pasi t’i futni bananet në çokollatë, hidhni karamelet e vogla shumëngjyrëshe (si në foto).

Të gjitha pjesët i futni në frigorifer derisa të ngrihet çokollata. /Telegrafi/

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)