Kuzhina

Ëmbëlsirë me grurë dhe çokollatë

10:32 | 11 January 2017
grure-me-cokollate

Është një përgatitje fare e thjeshtë. Sikur të përdorni grurë të zier më parë, konservë, do ju duhen vetëm pak minuta. Nuk rekomandohet të përgatitet për darka të rëndësishme, me të ftuar.

Koha e përgatitjes: 15 minuta

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Niveli i vështirësisë: i thjeshtë

Përbërësit për 4 persona:
1 portokall
Grurë i zier, 500 gr
120 gr çokollatë
100 gr lajthi
1 shegë

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)