Rozë

Është e pamundur të mos ia ngulësh sytë gjoksit të saj gjigant (Foto)

22:54 | 20 April 2017
c9_1492714119-8436235

Alissa Bourne është një femër fantastike – nga koka deri te këmbët.

Por, biondia me sy të kaltër shquhet sidomos për gjoksin e saj gjigant, shkruan Gazeta Express.

Vazhdoni leximin nën reklamë ...

Loading...

Modelja dhe aktorja nga Nju-Jorku s’i do hiç jelekët, siç edhe shihet në fotot e mëposhtme.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)
Loading...