Sport

Fenerbahce-Partizani, rezultat befasues pas pjesës së parë

18:28 | 11 January 2017
fnerr
Është mbyllur me epërsinë turke, pjesa e parë ndërmjet Fenerbahces dhe Partizanit.
Skuadra turke dhe ajo shqiptare, po e zhvillojnë një takim miqësor në Turqi.

45 minutëshi i parë është fituar nga vendësit, 2:0, përcjellë “lajmi.net”.

Golat për gjigantin turk i kanë realizuar Ozan në minutën e 5-të dhe Fernando, tre minuta më vonë.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)
Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)