Sport

Feronikeli kërkon titullin, por ky është problemi që po i shqetëson të gjithë te skuadra kampione (FOTO)

17:37 | 11 January 2017
16003206_578316955693382_1987886694556246828_n

Feronikeli kërkon titullin e kampionit, Kupën e Kosovës dhe daljen në arenën ndërkombëtare, shkruan Infokusi.com.

Skuadra nga Drenasi në çdo afat kalimtarë e ka rritur konkurrencën në çdo repart.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Një gjë të tillë e ka bërë edhe te portierët, sidomos pas transferimit të Faton Malokut nga Gjilani ku konkurrenca është rritur dukshëm.

‘Luftë’ e vërtetë do të jetë ndërmjet, Falmur Nezirit, Deniz Troshupës dhe Faton Malokut.

E në këtë aspekt punën më të vështirë pritet ta ketë trajneri i portierëve, Avni Hasani.

Pikërisht, çështja e portierit po i brengosë të gjithë te ‘Nikli’ dhe do të jetë interesante të shihet se kush do të jetë numri një në portën e kampionëve në ndeshjen e parë të vitit 2017 në kudër të Kupës së Kosovës ndaj Llapit./Infokusi.com/

15996308_10208620725971822_1605359057_n

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)