Sport

FIFA ka një lajm të keq për Kosovën dhe Shqipërinë (FOTO)

10:18 | 12 January 2017
fifa
Lajm i keq nga FIFA për Kosovën dhe Shqipërinë.

Shqipëria ka humbur dy pozicione gjatë muajit të fundit, duke kaluar nga vendi i 49-të, në atë të 51-të, përcjell “lajmi.net”.

Ndërkohë, edhe përfaqësuesja e Kosovës ka humbur një pozicion në renditjen e muajit janar, duke qenë tanimë në vendin e 166-të në botë.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

 

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)