Sport

Frikë e madhe te Barcelona, a është ky klubi i ri i Messit? (FOTO)

10:56 | 12 January 2017
tyyt
Lionel Messi ende nuk ka arritur marrëveshje për vazhdimin e kontratës me Barcelonën.

Manchester United dhe Manchester City janë paralajmëruar në lidhje me mundësinë e transferimit të sulmuesit të Barcelonës, Lionel Messi.

Dy gjigantët e Premierligës do ta mirëpresin mundësine e blerjes së 29-vjeçarit, raporton “The Sun”, përcjell “lajmi.net”.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Interesimi i tyre është shtuar pas deklaratës së zyrtarit të Barcelonës, Oscar Grau: “Ne duhet të jemi shumë strikt me buxhetin, nuk mund të bëjmë çmenduri”.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)