Rozë

Getoar Selimi një deklarim të çuditshëm për Marinën, çfarë po ndodh me çiftin…(Foto)

11:20 | 11 January 2017
images_1484133226-8181216

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca janë në një lidhje prej disa kohësh.

Pra pak kohëh reperi ka bërë një publikim i cili ka bërë publikun të mendojë se çifti ka kurorëzuar lidhjen e tyre në martesë. Këto zëra u mohuan, shkruan Express.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Por në një postim të fundit Getoari ka vendosur të bëjë sërisht konfuz publikun. Në foton e publikuar ai shkruan: “ Unë dhe gruaja ime e bukur Marina Vjollca”.

Sërisht mbetet me pikëpyetje nëse çifti është martuar apo jo.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)
Etiketa: