Lajme

Gjilan: Burri rreh femrën, ajo kërkon ndihmë mjekësore

14:32 | 21 April 2017
dhune-780x439_1492777722-1602623

Të enjten policia në Gjilan ka arrestuar një person të gjinisë mashkullore, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht viktimën femër.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor në spitalin e Gjilanit.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

“Sipas viktimës i dyshuari një kohë të gjatë është duke ushtruar dhunë ndaj saj dhe po ashtu edhe kërcënime  lidhur me rastet”, thuhet tutje në raportin ditor të policisë.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)