Lajme

Gjini: Kështu është dashur të veproj Mustafa kur u arrestua Haradinaj (Video)

20:20 | 11 January 2017
ardian-gjini_1484165788-9842855

“Në momentin kur është ndaluar Ramush Haradinaj në Francë me fletëarrest të Serbisë, kryeministri Mustafa është dashtë të dalë menjëherë në konferencë dhe të thotë se që nga sot i suspendojmë të gjitha format e bisedimeve me Serbinë”.

Kështu ka deklaruar deputeti i AAK-së, Ardian Gjini në emisionin “Rrokum Roll”.

Vazhdoni leximin nën reklamë ...

Loading...

“Ne s’mundemi me qenë inferiorë tërë jetën dhe Serbia me na akuzu vazhdimisht”, ka theksuar Gjini.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)
Loading...