Lajme

Goran Rakiq blenë 9500 euro telefona mobil (DOKUMENT)

13:55 | 11 January 2017
rakiq-780x439

Kryetari i Komunës së Mitrovicës së Veriut, Goran Rakiq, ka blerë telefona mobil për stafin e vet në vlerë prej 9500 euro.

Tenderin për shitjen e këtyre telefonave e ka fituar kompania “Info Com” nga Mitrovica e Jugut, shkruan Infokusi.com

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Përndryshe, autoritetet qendrore dhe lokale vazhdojnë të shpenzojnë shuma të mëdha të buxhetit për telefona mobil, të cilët i shfrytëzojnë nëpunësit civil./INFOKUSI.COM/

1 2 3

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)