Sport

Hajvalia transferon gjashtë futbollist të skuadrës së Llapit

22:48 | 11 January 2017
ffdfff

Hajvalia ka huazuar gjashtë futbollistë të skuadrës së Llapit bën të ditur Gazetasheshi.com. Ekipi prishtinas ka vendosur të startojë pjesën e dytë të kampionatit me futbollistë të rinj, ndërkohë që është vërshruar nga shumë të tillë.

Futbollistët që i ka huazuar Llapi tek Hajvalia janë: Visar Zeneli(sulmues), Egzon Qerimi(mesfushor), Bardhyl Uka(mbrojtës), Ardian Potera(sulmues), Ardian Kurtolli(mesfushor) dhe Fation Hyseni(portier).

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Kujtojmë që futbollistët e cekur, veçse kanë filluar përgaditjet me skuadrat e tyre.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)