Rozë

Ia keqpërdorin moralin, Bleona reagon ashpër (Foto)

08:30 | 12 January 2017
bleona-2
Në emër të këngëtares Bleona Qereti është hapur një llogari në Twitter.
E në këtë llogari, po keqpërdoret me të madhe emri i këngëtares, shkruan lajmi.net

Së fundmi është bërë një status sipas të cilit, herën e fundit që ka rënë borë në Tiranë, Bleona ishte e virgjër.

Kjo gjë i ka acaruar nervat asaj duke bërë që të reagojë ashpër.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Bleona ka hedhur në fotografi në Instagram ku ka treguar se llogaria nuk është e saj dhe keqpërdorimin e moralit ia ka kthyer me të njëjtën monedhë atyre që po luajnë me emrin e saj.

Këngëtarja i ka ‘ftuar’ ata që për virgjëritetin të flasin me anëtaret e gjinisë femërore që i kanë brenda  familes!

screenshot_1

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)