Auto&Tech

Instagram sapo pubikoi mundësinë e re, provojeni (Video)

15:43 | 14 April 2017
Screenshot_12

Instagram vazhdon të sjellë risi për përdoruesit e saj. Rrjeti i famshëm social ka sjellur mundësinë e quajtur “mini selfie”.

Mjafton ta mbani të shtypur butonin për të bërë mini-selfie të reja në një foto të cilat mund të përcillen me simbole të ndryshme.

Vazhdoni leximin nën reklamë ...

Loading...

Se si duket dhe se si bëhet kjo, mund të shikoni videon e mëposhtëme para se ta provoni edhe ju./Indeksonline/

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)
Loading...