Auto&Tech

Ja çfarë i ndodh iPhone 7 nëse e lini pa kasë për tre muaj (Foto)

16:46 | 30 December 2016
iphone-7-plus4_1483111642-7791510

iPhone 7 i ri i Apple duket me të vërtetë shumë më i mirë se iPhone 6 që erdhi para tij.

Ajo çfarë i mahniti përdoruesit e Apple ishte dizajni në trupin e celularit, që ishte shumë më ndryshe se që jemi mësuar ta shohim.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Ngjyra e re e zezë e iPhone është diçka që nuk e kemi parë më parë në një celular metalik, transmeton Gazeta Express.

Kur e nxjerr nga kutia, ky celular duket me të vërtetë i mrekullueshëm. Por si duket disa muaj më vonë? Është koha që ta zbuloni!

Në një fotografi të publikuar në Twitter, shihet një ‘Jet Black’ iPhone 7 i përdorur pa kasë mbrojtëse për tre muaj rresht – dhe pa rënë në tokë, pa u përzier me gjëra që mund ta gërvishtin, thjeshtë duke e përdorur me duar.

Rezultati: Jo mirë. Shikojeni:

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)
Etiketa: