Rozë

Ja si është dukur Era Istrefi në mbëmjen e maturës (Foto)

16:41 | 05 June 2016
era10_1465141705-7169711

La çdo gjë nga agjenda dhe nuk mungoi për të qenë përkrahë vëllait në ditën e rëndësishme të semi maturës.

Por, megjithëse ka arritur majat edhe nga periudha e përmbylljes së etapës së shkollës së mesme mund të duket se ka kaluar mjaft kohë, në fakt Era Istrefi vetëm katër vite më pare ishte vetë po në të njëjtin vend si vëllai, Blendi.

Në maj të vitit 2012, Era ka festuar maturën në qendër të Prishtinës, ashtu siç edhe e donte tradita për gjimnazistët e kryeqytetit, shkruan prive.al

Vazhdoni leximin nën reklamë ...

LEXO EDHE: Linda ja ‘huç’ me të madhe, ka vdekur Mike Tyson e jo Muhammad Ali(Foto)

Ne ju sjellim foto të asaj dite ku Era shihet përkrahë partnerit të saj duke hyrë në Grand Hotel ku edhe zhvilloheshin evente atëbotë.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)