Rozë

Ja si u duk Tuna nuse për herë të dytë (Foto)

08:04 | 12 January 2017
altuna-sejdiu-tuna1_1477232612-8432653

Siç mësohet nga burime pranë dyshes, ata dje larg mediave dhe vëmendjes publike janë kurorëzuar duke u bërë burrë e grua edhe zyrtarisht para ligjit.

E nga kjo ditë e veçantë ka rrjedhur në internet vetëm një foto. Në imazhin e shpërndarë nga dizejnatorja Vjollca Llapashtica, Tuna duket se definitivisht ka shkëlqyer e veshur në një fustan të gjerë, të thjeshtë por që i rrinte mjaft bukur, shkruan Prive.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Mbetet të shihet me orët nëse çifti do vendosin të ndajnë diçka më shumë nga momenti i rëndësishëm në jetën e tyre.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)