Siguri

Ja top 5 shënuesit më të mirë në Evropë (FOTO)

21:26 | 22 December 2016
icardi9_1482435644-5116958-1

Inter mund të jetë duke kaluar momente të vështira, por Mauro Icardi po kalon momentet më të mira në karrierë.

Icardi këtë edicion ka shënuar 14 gola në Serie A dhe ka dhuruar 5 asistime, më shumë se çdo futbollistë tjetër.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Pas tij renditet Edinson Cavani i PSG-së me 18 gola, Diego Costa ka 13 gola dhe 5 asistime, Alexis Sanchez ka 12 gola e 6 asistime, ndërsa Aubameyang 16 gola dhe një asistim.

2_1482435615-5267244

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)