Sport

Januzaj te klubi i ri, nuk vendos Abedini por … (FOTO)

09:56 | 12 January 2017
fffffffff
Adnan Januzaj pret një vendim nga Manchester United në lidhje me transferimin e tij të mundsëhëm në Olympiqye Lyon.

Adnan Januzaj kërkohet nga Olympique Lyon.

Por, menaxheri i rtij, Dirk Devriese ka konfirmuar se Manchester United është klubi që vendos për të ardhmen e mesfushorit, aktualisht të huazuar në Sunderland.

Vazhdoni leximin nën reklamë ...

Loading...

“Lyon është një prej klubeve franceze që së fundmi kanë shprehur interesim për Januzajn”, deklaroi Devriese, përcjell “lajmi.net”.

“Por, vendimi final i takon Manchester Unitedit. Dhe, ne ende nuk kemi dëgjuar se ata duan ta shesin”, theksoi ai.

 

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)
Loading...