Rozë

Jeni të lodhur nga jeta?/Kjo bukuroshe ju zbukuron ditën

13:33 | 25 April 2017
rrrrrrrrrrrrrrrrr

Joselyn Cano është një super modele me origjinë nga Kalifornia në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ylli 26 vjeccar është imazhi i preferuar i shumë kompanive si World Star Hip Hop, Lowrider Magazine dhe Import Tuner.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Aju u bë e famshme në vitin 2009, ku përmes një shkrimi të thjeshtë postoi për herë të parë në twitter.

Sot ndiqet nga më shumë se 9 milion fansa në instagram dhe kemi shkëputur disa foto nga profili i saj që do ju lënë pa fjalë.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)